همه چیز درباره DJI Avata

همه چیز درباره DJI Avata: محصول جدید دی جی آی

همه چیز درباره DJI Avata: محصول جدید DJI چگونه است؟

شرکت DJI به عنوان برترین تولید کننده کوادکوپتر دوربین دار و پهپاد های تجاری در دنیا تا چند روز آینده از یک پهپاد حرفه ای و کاملا سرگرم کننده رونمایی می کند. دی جی آی پس از یک تولید موفق به نام مویک مینی 3 پرو اکنون می خواهد پهپاد جدید خود یعنی دی جی آی آواتا با طراحی عجیب کو غریب را روانه بازار کند. طبق نشت های اخیر که در رابطه با این محصول به بیرون درز پیدا کرده قرار است این محصول جدید با دوربین 4K و سنسور CMOS 1.3 اینچ روانه بازار شود.

همه چیز درباره دی جی آی آواتا محصول جدید شرکت DJI

به تصاویر منتشر شده از این کوادکوپتر که نگاه می کنیم، یک تفاوت کلی نسبت به سایر پهپادهای DJI مشاهده می شود. موتورها به صورت وارونه و رو به پایین نصب می شوند. ملخ ها به طور کامل و 360 درجه توسط گارد ملخ های یکپارچه احاطه می شوند. وزن کلی این پهپاد 408 گرم است که مطمئنا این گارد ملخ تاثیر زیادی بر وزن پهپاد دارد.

DJI Avata یک پهپاد cinewhoop است. اگر با پهپادهای «cinewhoop» آشنایی ندارید، آنها معمولاً مدل‌های کوچکی هستند که دارای محافظ‌ ملخ های 360 درجه هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به طور ایمن و پیوسته در اطراف افراد یا در فضاهای بسته پرواز کنند.

قیمت احتمالی دی جی آی آواتا

dji avata یک حدس و گمان نیست، بلکه یک محصول جدید است که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. در نشت های جدید که یک ویدئو آن را در حال پرواز نشان می دهد و تصاویری که جزئیات کامل آن را نشان می دهد. اما در رابطه با قیمت آواتا باید همچنان منتظر بمانیم تا دی جی آی به صورت رسمی این محصول را معرفی کند. ما هر چه به تصاویر نگاه کردیم خبری از سنسورهای اجتناب از موانع بر روی بدنه آن نبود اما در مشخصات احتمالی آن به سیستم DJI AirSense اشاره شده که یک ویژگی ایمنی بی نظیر است.

تاریخ انتشار DJI Avata

اگر چه تصاویر اصلی این پهپاد منتشر شده و نشان از صحت آن دارد، ولی هنوز تاریخ دقیقی برای معرفی آن معین نشده است. هر چند دی جی آی همیشه تلاش می کند تا اطلاعات محصولات خود را تا روز معرفی آنها پنهان نگه دارد، ولی باز هم تقریبا به طور کامل اطلاعات این محصول جدید DJI قبل از معرفی رسمی به بیرون نشت کرده است. اگر شما هم پیگیر اخبار و یا به دنبال خرید این محصول هستید همچنان فروشگاه دی جی آی لند را رصد کنید.

logo.djiland

 

دی جی آی لند
نمایندگی DJI

دی جی آی لند نمایندگی و مرکز فروش تخصصی محصولات DJI با ارزانترین قیمت در ایران به همراه قطعات و لوازم یدکی همراه با آموزش ها و خدمات پس از فروش

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دنبال اینها میگردی؟