فیلم آموزش به روز رسانی مویک مینی

فیلم آموزش به روز رسانی مویک مینی

فیلم آموزش به روز رسانی مویک مینی 817 480 رضا فتاحی

چگونه فریمور یا سیستم عامل مویک مینی را آپدیت کنیم؟

آپدیت کردن فریمور کوادکوپتر همانند بروزرسانی سیستم عامل تلفن های هوشمند به منظور دسترسی به قابلیت های جدید و رفع اشکالات نسخه های قبلی اقدامی ضروری می باشد. در ادامه این محتوا ما قدم به قدم به شما آموزش می دهیم تا سیستم عامل هواپیمای مویک مینی خود را به روزرسانی کنید.

کوادکوپتر Mavic Mini یکی از محصولات حرفه ای کمپانی دی جی آی می باشد که با قابلیت های ویژه نظیر فیلمبرداری 2.7K، مداومت شارژی 30 دقیقه، وزن پایین، طراحی قابل حمل و قیمت استثنایی روانه بازار شد. کمپانی دی جی آی همیشه محصولاتی پر قابلیت و پیشرفته روانه بازار کرده که مویک مینی هم از این ویژگی ها به دور نیست.

بروزرسانی فریمور Mavic Mini با برنامه DJI Fly و DJI Assistant

کاربران می توانند از طریق دو برنامه DJI Fly و DJI Assistant 2 سیستم عامل هواپیمای مویک خود را آپدیت کنند که در چند مرحله خیلی راحت می توانید این کار را انجام دهید، البته استفاده از برنامه DJI Fly راحت تر می باشد و توصیه ما به شما استفاده از این نرم افزار برای آپدیت مولتی روتور می باشد.
نکته: قبل از شروع بروزرسانی مطمئن شوید که هلی شات و ریموت کنترل حداقل بیش از 50% درصد شارژ دارد. چرا که اگر هنگام بروزرسانی مولتی روتور یا کنترلر آن خاموش شود باید دوباره اقدام کنید.

نحوه بروزرسانی فریمور با برنامه DJI Fly

مرحله اول: هواپیما و کنترل از راه دور را روشن کرده سپس منتظر بمانید تا آنها متصل شوند.

مرحله دوم: وقتی که دستگاه تلفن همراه شما به اینترنت متصل شد، برنامه DJI Fly به طور خودکار نسخه سیستم عامل را بررسی می کند. اگر به روزرسانی جدید موجود باشد، اعلانی در برنامه ظاهر می شود.

مرحله سوم: وارد صفحه به روزرسانی سیستم عامل شوید و روی “update” ضربه بزنید. توجه داشته باشید که در حین بروزرسانی نباید مولتی روتور یا فرستنده رادیویی خود را خاموش کنید یا از برنامه خارج شوید.

مرحله چهارم: پس از اتمام بروزرسانی سیستم عامل ، هواپیما به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

بروزرسانی فریمور Mavic Mini با برنامه DJI Assistant 2

برای بروزرسانی با این برنامه باید به صورت جداگانه و به ترتیب ابتدا پهپاد سپس کنترل از راه دور آن را آپدیت کنید.
مرحله اول: مویک مینی را روشن کنید و سپس با استفاده از کابل USB آن را به رایانه متصل کنید.

مرحله دوم: برنامه DJI Assistant 2 را اجرا کنید و از منوی باز شده ابتدا Mavic Mini را انتخاب کنید.

مرحله سوم: پس از نمایش نسخه سیستم عامل ، روی “به روز رسانی” ضربه بزنید و آخرین نسخه سیستم عامل را انتخاب کنید. در هنگام بروزرسانی کوادکوپتر را خاموش نکنید، از برنامه DJI Assistant 2 خارج نشوید و اتصال USB را قطع نکنید.

مرحله چهارم: پس از اتمام بروزرسانی سیستم عامل ، هواپیما به صورت خودکار خاموش می شود.
مرحله پنجم: برای به روزرسانی فریمور کنترل از راه دور مراحل بالا را تکرار کنید.
تنها در مرحله دوم به جای کوادکوپتر Mavic Mini فرستنده رادیویی آن را انتخاب کنید.

مرحله ششم: کنترل از راه دور را با استفاده از کابل USB به رایانه متصل کنید و بعد از ریموت کنترل آخرین نسخه سیستم عامل را انتخاب کنید.

مرحله هفتم: پس از اتمام بروزرسانی، کنترلر به صورت خودکار مجدداً راه اندازی می شود.

به همین راحتی با فرا گرفتن این چند مرحله شما می توانید سیستم عامل کوادکوپتر مویک خود را بروزرسانی کرده و از جدیدترین ویژگی های آن بهرمند شوید. فروشگاه دی جی آی لند نمایندگی رسمی هلی شات DJI می باشد که تمامی خدمات مربوط به محصولات این کمپانی را ارائه می دهد.

هر آنچه باید درباره مویک ایر 2 اس بدانید!

دانلود فایل ویدئوبا کیفیت 720