آیا DJI Air 2S به معنی پایان مویک 3 است؟ does the dji air 2s mean the end for the mavic 3

آیا مویک ایر 2 اس پایان مویک 3 است؟

آیا عرضه DJI AIr 2S به معنی پایان مویک 3 است؟

پس از اینکه DJI دیروز مویک ایر 2 اس خود را بر روی پایگاه داده FCC منتشر کرد، سوالاتی در مورد آینده Mavic 3 ایجاد کرده است. خط اصلی Mavic که باعث محبوبیت DJI شد به نحوه ای حذف شده است. بیایید نگاهی عمیق تر به این موضوع بیندازیم.

dji mavic 3 coming soon

همانطور که شایعات نشان می دهد، اگر AIR 2S که در آینده نزدیک عرضه می شود حسگر جدیدی دریافت کند، این می تواند احتمال انتشار مویک 3 را کاهش دهد.

شاید DJI می خواهد کاملاً از شر مویک 3 خلاص شود و روی خطوط AIR و MINI تمرکز کند، یا این بدان معنی است که Mavic 3 یک بروزرسانی بزرگ را شامل می شود و اساساً به یک پهپاد فانتوم در یک بسته بندی تاشو تبدیل می شود.

این گزینه ای است که قبلاً به آن واقعاً فکر نکرده ایم. هنوز هم، بعد از شایعاتی که سالها پیرامون Mavic 3 وجود دارد و هیچ اشاره ای به آن در FCC یا هر جای دیگر نمی شود، این احتمال وجود دارد که DJI از خط اصلی Mavic خداحافظی کند. به خصوص که اخیرا نام تجاری مویک را برای ایر 2 اس و مینی 2 حذف کرده است.

گرچه از نظر بسیاری از مردم بی خیال شدن مویک 3 که می تواند محبوب ترین کوادکوپتر خانواده مویک باشد، خوب نیست، اما سری Mavic Air واقعاً به اندازه کافی قدرتمند شده است به طوری که اکثر کاربران به Mavic 3. نیازی ندارند.

از آنجا که خط Phantom 4 و Mavic 2 دارای سنسور 1 اینچی هستند، می تواند گزینه ای برای DJI باشد که به طور کلی از خط Phantom خلاص شود و یک سنسور 1 اینچی را بدون ترفند پیکسل ، یک شاتر مکانیکی در Mavic 3 جای دهد. اگرچه DJI می تواند با تمام فن آوری های موجود در خط Phantom به یک Mavic 3 تاشو بپردازد اما همچنان آینده مویک 3 نامعلوم است.

برای پاسخ به سوالی که شما را به این پست رسانده است. من فکر نمی کنم که Mavic 3 کاملاً مرده باشد ، اما آن چیزی که انتظار داریم نخواهد بود. منطقی است که DJI از شر خط Phantom خلاص شود و Mavic 3 را به جایگزینی قابل حمل و تاشو برای این محصول تبدیل کند. درمورد اینکه چه زمانی این اتفاق می افتد یا حتی ممکن است رخ دهد ، ما خیلی مطمئن نیستیم.

برای جزئیات بیشتر در این باره مقاله چرا نباید منتظر مویک 3 بمانیم را مطالعه کنید.

logo.djiland

 

دی جی آی لند
نمایندگی DJI

دی جی آی لند نمایندگی و مرکز فروش تخصصی محصولات DJI با ارزانترین قیمت در ایران به همراه قطعات و لوازم یدکی همراه با آموزش ها و خدمات پس از فروش

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.