چرا نباید منتظر مویک 3 بمانیم؟

چرا نباید منتظر مویک 3 بمانیم؟

چرا نباید منتظر مویک 3 بمانیم؟ 0 0 رضا فتاحی

چرا نباید منتظر مویک 3 بمانیم؟

مویک 3 احتمالا محصول جدید کمپانی DJI باشد که به قرار است در آینده روانه بازار شود. اما از تاریخ انتشار آن هیچگونه خبر موثقی دریافت نکرده ایم. اخیرا در فروشگاهای پهپادی و سایت های خبری شایع شده که DJI Mavic 3 Pro با سیستم جدید روانه بازار می شود. این خبر غیر منتظره بود، چرا که مدت زیادی نیست که مویک ایر 2 روانه بازار شده و از تاریخ انتشار این هلی شات اندکی نگذشته و کاربران هنوز به طور کامل با مویک ایر 2 آشنایی پیدا نکردند که پتنت مویک 3 با تغیرات ظاهری و فنی زیاد منتشر شده است. اما بررسی ها نشان می دهد که مشتریان نباید منتظر مویک 3 بمانند.

آیا DJI از انتشار مویک 3 منصرف شده است؟

اینکه DJI قصد دارد در آینده نزدیک این هواپیمای بدون سرنشین را روانه بازار کند یا نه نامعلوم است. از جایی که ویروس کووید 19 یا کرونا تاثیر زیادی بر بازار این صنعت داشته و تا حدودی درصد خرید پهپاد را کاهش داده، احتمالا DJI نمی خواهد در این اوضاع نابسامان و شرایط بد اقتصادی کوادکوپتر جدید خود را روانه بازار کند.
علاوه بر این هنوز از انتشار مویک ایر 2 زمانی نگذشت و کمپانی فروش چندانی از این پرچمدار جدید خود نداشته است. پس دلیلی برای انتشار یک محصول جدید و ارتقاع سطح امکانات مولتی روتورهای مویک نمی بیند. مطمئنا دی جی ای قصد دارد مویک 3 پرو را با آپشن های جدید روانه بازار کند که خلق تکنولوژی های جدید شاید اندکی زمانبر باشد.

مویک 3 با قیمت بیشتر و امکانات جدید روانه بازار می شود

محصولات کمپانی DJI با توجه به قیمت دسته بندی می شوند، پهپادهای ارزان قیمت مویک مینی و اسپارک با قیمت پایین تر از 500 دلار – کوادکوپترهای دوربین دار فانتوم و مویک با قیمت 700 تا 1500 دلار – پهپادهای حرفه ای اینسپایر با قابلیت حمل دوربین های زنموس و قیمت 11,000 دلار و همچنین کوادکوپترهای صنعتی ماتریس با قیمت 16,000 دلار که برای فیلم برداری سینمایی مورد استفاده فیلم برداران حرفه ای قرار می گیرند.
شاید DJI قصد دارد تا سطح قابلیت های این هواپیمای بدون سرنشین خود را به سری اینسپایر نزدیکتر کند، و با افزودن چند سنسور جدید و افزایش هوش مصنوعی این پرنده تلاش بر این دارد تا محصولی بسیار متفاوت با مویک 2 پرو و سایر پهپادهای مویک روانه بازار کند. در رابطه با قمیت مویک 3 باتوجه به پتنتی که از این محصول دریافت کرده ایم و تفاوت های ظاهری زیادی که در سطح آن مشاهده می شود از طراحی سنسورها گرفته تا لنز دوربین، باتری پرواز و بال های عقب می توان به این نتیجه رسید که DJI یک شگفتی دیگر را به بازار عرضه می کند. و مطمئنا این بروزرسانی ها و امکانات جدید بدون منت نیستند و در مقابل مشتریان برای داشتن مویک 3 پرو باید هزینه زیادی را متحمل شوند.

برترین شرکت های فروش پهپاد سمپاش

آخرین اخبار و شایعات مویک 3

کادر خدماتی فروشگاه دی جی آی لند با رصد کردن اخبار پیرامون این هواپیمای بدون سرنشین و دوربین دار به صراحت می گوید، کسانی که قصد خرید کوادکوپتر دوربین دار را دارند منتظر مویک 3 نباشند. چرا که جز شایعات ابتدایی و پتنتی که از این هواپیمای بدون سرنشین توسط منابع نامعتبر منتشر شده، هیچگونه شواهد دقیقی مبنی بر انتشار این محصول وجود ندارد. کسانی که قصد خرید این کوادکوپتر را دارند، می توانند مویک ایر 2 را به جای این محصول خریداری کنند، پهپادی که امکانات گسترده ای برای فیلم برداری و تصویر برداری هوایی در اختیار علاقمندان قرار می دهد.