تاریخ رونمایی از مویک 3

تاریخ رونمایی از مویک 3

تاریخ رونمایی از مویک 3 731 440 رضا فتاحی

تاریخ انتشار و عرضه به بازار DJI Mavic 3

هلی شات مویک 3 محصولی است که شواهدی مبنی بر انتشار آن از سوی کمپانی DJI وجود دارد. با وجود شیوع ویروس کرونا در کشور چین و شهر شنژن ولی شرکت دی جی ای باز هم از فعالیت های خود دست بر نداشت و در همین ایام کوادکوپتر حرفه ای مویک  ایر 2 را با قابلیت های بروز و بسیار پیشرفته روانه بازار کرده است. این کمپانی همچنین در همین ایام پهپاد صنعتی ماتریس 300 را معرفی کرده که امکانات کاربردی برای آن در نظر گرفته است. با وجود اینکه هیچ منبع معتبری این خبر را اعلام نکرده ولی زمان زیادی است که این خبر از سوی این شرکت اعلام می شود که به خاطر شیوع ویروس کرونا در شهر شنژن و فعالیت کارمندان این شرکت به صورت غیر حضوری باعث شده تا تولید این محصول به تاخیر بیفتد.
در ابتدا فکر می کردیم که مویک 3 در تابستان امسال معرفی می شود، اما با وجود مشکلاتی که بوجود آمده احتمال می رود که این محصول در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021 روانه بازار شود.

مویک 3 با یک طراحی تاشو ساخته می شود اما گویا در ساختار بازوهای آن تغیری نسبت به سری های قبلی بوجود آمده است. دوربین به صورت ته گرد تعبیه شده که نشان از لنز دایره ای آن دارد. بر روی باتری و دکمه پاور آن می توان تغیراتی را مشاهده کرد و همچنین سنسورهای اضافی که در قسمت های مختلف آن مشاهده می شود. چیزی که ما در تصویر لو رفته از این هواپیمای بدون سرنشین مشاهده می کنیم فقط ظاهر محصول را نشان می دهد. برای مشاهده آنچه که در درون آن نهفته است باید همچنان منتظر بمانیم.

مویک ایر 2 با 34 دقیقه زمان پرواز و دوربین 48MP


برای اطلاع از تاریخ دقیق معرفی مویک 3 و عرضه آن به بازار باید همچنان فروشگاه دی جی ای لند را رصد کنید. این فروشگاه به عنوان نمایندگی فروش پهپاد DJI در ایران تمامی اطلاعات بروز مربوط به این محصول را در اختیار کاربران قرار می دهد.