بلاگ

تاریخ انتشار مویک 3 پرو

1317425

تاریخ انتشار هلی شات Mavic 3 Pro

مویک 3 پرو محصولی است که تقریبا از سال 2020 تا کنون شایعاتی مربوط به انتشار آن از سوی کمپانی DJI وجود دارد، و به احتمال فراوان شما هم منتظر دستیابی به این کوادکوپتر هستید، و شایعات به همراه چندین سایت خبری معتبر نشان می دهد که این محصول تا سال 2022 به بازار عرضه نمی شود. و تا تاریخ ژانویه سال بعد در دسترس قرار نمی گیرد.

dji mavic 3 pro djiland com a

بسیاری از متخصصان و بسیاری از مشتریان منتظر پهپاد مویک 3 پرو هستند که انتظار می رود دارای دوربین Hasselblad ، دیافراگم متغیر و موارد دیگر باشد. اما به نظر می رسد انتظار ادامه خواهد داشت. منبعی که می گوید به پروژه نزدیک است جزئیات داخلی را در اختیار ما قرار داده است و به نظر می رسد این محصول تا ژانویه 2022 در دسترس نخواهد بود.

ما قبلا در مورد تاریخ انتشار مویک 3 پرو بر اساس منبعی سخن گفته ایم که در چین زندگی می کند و به این شرکت دسترسی داشت و وعده اکتبر 2021 را داده است. اما منبع جدید که ادعا می کند این پروژه را از نزدیک مشاهده می کند، وعده ژانویه 2022 را می دهد.

اگر که پروژه ساخت مویک 3 پرو تکمیل باشد ولی ممکن نیست که DJI آماده تولید محصول باشد و به احتمال فراوان باید همچنان منتظر کوادکوپتر حرفه ای Mavic 3 Pro باشیم.

خبرهای بیشتر در این باره را تا زمان انتشار این محصول ما با شما از طریق دی جی آی لند مرکز خرید پهپاد به  اشتراک می گذاریم. مویک 3 پرو می تواند یک هلی شات بسیار کاربردی برای کاربران در تمامی زمینه ها باشد. از فیلم برداری و تصویر برداری گرفته تا سرگرمی و کارهای تفریحاتی که امروزه در این زمینه کاربران جهانی استفاده های بسیاری از پهپادها به خصوص پهپادهای DJI می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *